J. Rombald (činný v 1. polovině 20. století)
Plachetnice v přístavu, signováno vpravo dole J. Rombald, olej/plátno, 49 x 68 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |